Ana Sayfa / Dünya / Yapay zekâ teknolojili Casper VIA A3 telefonlarda indirim fırsatı!

Yapay zekâ teknolojili Casper VIA A3 telefonlarda indirim fırsatı!

Casper Via A3, yapay zekâ teknolojili kameraları ve üç farklı renk seçeneğine sahip şık tasarımı ile üstün mühendislik özelliklerini bir araya getiriyor. 6.2” full HD+ Incell ekranı, özel parlament mavi rengi ve yüz tanıma özelliği ile size üstün akıllı telefon deneyimi sunuyor.

Yapay zekâlı kamera yazılımına ve her ortama uyum sağlayan 12MP+ 5MP çift arka kameraya sahip olan Casper VIA A3, obje tanıma özelliği, düşük ışıkta bile canlı ve profesyonel fotoğraf çekmenizi sağlayan teknolojisi, 16MP ön kamera ile optimize güzellik modu ve uçtan uca çerçevesiz 6.2” geniş ekranıyla akıllı telefon deneyimini başka bir boyuta taşıyor.

Yüz Tanıma ile Hızlı Güvenlik

Hareketli anlarınızda ve hatta farklı ışık ortamlarında bile 0.5 saniye içinde sizi tanıyan yüz tanıma teknolojisi ile istediğiniz anda ekran kilidinizi açmanıza olanak sağlayan Casper Via A3, size ekstra güvenlik sağlıyor.

Senin Rengin, Senin Tercihin

Casper Via A3, 3D kapak tasarımına sahip Parlament Mavi, Metalik Platin ve Kurşun Gri renk seçenekleriyle zevklere göre tercih sunuyor. Ayrıca 3D kapak tasarımı ışığın geliş açısına göre farklı yansımalar ile elit bir görünüm sağlıyor.

Casper Hakkında

Teknolojinin yerli markası Casper, 1991 yılında, üç bilgisayar mühendisi girişimci tarafından oluşturuldu. Bugün 34.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük bilgisayar üretim tesislerinden biri olma özelliğine sahip Casper, tüm ürünlerinin tasarım ve AR&GE süreçlerini kendi mühendisleri ile yürütüyor. Yıllık 1 milyon adet üretim yapılabilen Casper tesislerinde, 4 mühendisin de yer aldığı 417 kişi istihdam ediliyor. Global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetiyle yerel üretim avantajını birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri ve ürün gamını sunmak için çalışıyor.

Bilgi için

Artı İletişim Yönetimi

(212) 347 03 30

Ezgi Genç / Pelin Aslan / Meral Gemici

casper@artipr.com.tr

hakkında Genç Haber

Ayrıca kontrol et

Volkwagen’in yeni SUV’u T-Roc showroomlarda yerini aldı

Volkswagen, T-Roc ile kompakt SUV segmentine yeni bir dinamizm katıyor. Bu zamana kadar otomotivde birbirlerine …

Bir Yorum Yazın