Ana Sayfa / Kültür Sanat / Edebiyat / TELGRAFTAN TABLETE KİTAP SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ

TELGRAFTAN TABLETE KİTAP SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ

Türkiye’nin ilk Kuşak Araştırmacısı Evrim Kuran, edebiyat ve müziği buluşturan özel bir konseptle Telgraftan Tablete hakkında tüm merak edilenleri anlattı.

7 NOTA, 5 KUŞAK, 1 KİTAP

Kuşak araştırmalarıyla dikkat çeken ve bu konuda ilklere imza atan Evrim Kuran, ilk kitabı Telgraftan Tablete’nin yoğun ilgi gören imza günlerinin ardından edebiyat ve müziğin buluştuğu özel bir konsept eşliğinde iş dünyası ile buluştu.

Yüzyıllardır birbirine yakın olmuş, hatta iç içe geçmiş, birbirlerini ilhamla beslemiş iki sanat dalı olan edebiyat ve müziğin buluştuğu konseptte Evrim Kuran, Dr. Kerem Dündar’ın moderatörlüğünde Telgraftan Tablete’yi anlattı.

25 Temmuz’da Kolektif House’da gerçekleşen Telgraftan Tablete Kitap Söyleşisi sürpriz bir final yaptı. X Kuşağı Evrim Kuran, Y Kuşağı olan kardeşi Erinç Aksoy ile hafızalardan silinmeyecek müzik ziyafeti sundu. Evrim Kuran söyleşinin sonunda da katılımcılar için kitabını imzaladı.

Türkiye’nin yaşayan 5 kuşağının çarpıcı yönlerini dedesi Ali ile başlayan oğlu Ali’ye kadar devam eden aile hikayeleriyle harmanlayarak anlatan Evrim Kuran’ın ilk kitabı Telgraftan Tablete, iki ay gibi kısa süre içerisinde sekiz baskı yaptı.

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

“Erkeklerin de kalbi var”

“Hep Sevgili Kalalım” adlı romanı ile tanınan yazar Birol İnan, yeni romanını anlattı. Son dönemde …

Bir Yorum Yazın