Ana Sayfa / Kariyer / NUDE VİSKİ BARDAKLARI DÜNYANIN EN İYİLERİ ARASINDA!

NUDE VİSKİ BARDAKLARI DÜNYANIN EN İYİLERİ ARASINDA!

İngiliz The Independent Gazetesi, Şişecam’ın global tasarım markası Nude’un 3 viski bardağını, dünyanın en iyi 7 viski bardağı listesine dahil etti. Formuna, fonksiyonuna ve özelliklerine göre seçilen viski bardaklarında Nude’un ikonik Alba, Chill ve Malt koleksiyonlarının viski bardakları yer aldı.

The Independent Gazetesi’nde “En İyi 7 Viski Bardağı” başlığında çıkan haberde, Sean Connery gibi İskoç viskisini tercih edenlere ve Daniel Craig gibi Japon viskisi sevenlere değinilerek fıçıdan bardağa gelene kadar viskinin tamamen bir kültür olduğundan bahsedildi.

Viskinin özellikleri kadar nasıl bir bardakta içildiğinin de önemli olduğunu anlatan haberde, Nude’un Alba, Chill ve Malt viski bardaklarının form, fonksiyon ve özellikleri sebebiyle dünyanın en iyi 7 viski bardakları arasında yer aldığı belirtildi.

“Yalın Güzeldir” felsefesiyle tasarlanan ürünleriyle global tasarım dünyasında ses getiren Nude, camın zarifliğini tüm yaşam alanlarına yayarak global tasarım dünyasında güçlü adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

hakkında Genç Haber

Ayrıca kontrol et

Tüketiciler ve çalışanlar kurumlardan daha fazla kapsayıcılık, anlam ve sosyal fayda bekliyor

Cumhurbaşkanlığı himayesinde, TİM ev sahipliğinde düzenlenen 9. Boğaziçi Zirvesi, 80 ülkeden iş adamı, siyasetçi ve …

Bir Yorum Yazın