Ana Sayfa / Dünya / Viell, 2.5 Milyon Dolar şirket değerlemesi ile yatırım almaya başladı

Viell, 2.5 Milyon Dolar şirket değerlemesi ile yatırım almaya başladı

Expatlar, profesyoneller, sanatçılar, girişimciler ve tasarımcılar gibi seçkin üyeleri içinde barındıran Viell, 2.5 Milyon Dolar şirket değerlemesi ile yatırım almaya başladı. Yeniliklere ve deneyimlere açık, sosyal, vizyoner, iş bağlantıları kuvvetli, küresel bakış açısına sahip üyelerini bir araya getiren platform, ilk yatırım turunu 1 Milyon Dolar değerleme ile tamamlamıştı.

Faaliyete geçmesinin ardından çok kısa bir süre geçmesine rağmen büyük ilgi gören Viell platformuna Türkiye’nin en büyük holding ve şirketlerinin yönetim kurulu üyeleri ve aile bireylerinden oluşan binlerce üye katıldı. Markalardan uygulama içine reklam almaya başlayan platform kısa sürede yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. iOS tabanlı Viell uygulamasının App Store’dan yer almasını takip eden 1 aylık süreçte yatırım turunun yarısını tamamlayan platforma üyelik için başvuran kişi sayısı da artmaya devam ediyor.

Seçkin markalardan özel indirimler ve ayrıcalıklar da sunuyor

Viell uygulaması, üyelerinin kendi iş ve ilgi alanlarına uygun üyelerle ve şirketlerle kolaylıkla tanışıp iletişim kurmalarını sağlıyor. Yazılımındaki yapay zeka özelliği sayesinde, üyelerin ilgisini çekebilecek içerikler ve markaları kişiye özel sıralayarak dinamik bir uygulama deneyimi yaşatan Viell, üyelerine seçkin markalardan özel indirimler ve ayrıcalıklar da sunuyor. Viell üyeleri, kendilerine özel gerçekleştirilen deneyim ve etkinliklerde keyifli vakit geçirirken sosyal ve iş çevrelerini nitelikli biçimde genişletebiliyor.

Doğru alıcı hedef kitleye doğru reklam

A+, A, B+ ve B tüketici segmentindeki üyelerden oluşan Viell platformu, markalara üyelerinin ilgi alanlarına göre düzenlenen içerik alanlarında, hedef kitlesine göre konumlandırılan reklamlar verme imkanı tanıyor. Markalar, uygun Viell üyelerine uygulama içinden direkt mesaj göndererek potansiyel müşterilerine doğrudan ulaşıp, mesaj reklamı, bildirim reklamı ve e-posta reklamı da yapabiliyor.

Viell, online ve offline reklam seçenekleri ile üst segment tüketim alışkanlığı olan doğru alıcı hedef kitleye ulaşılmasını ve markaların, ürün ve hizmetlerini müşterilerine unutulmayacak seçkin deneyimlerle sunmalarını da mümkün kılıyor. Markalar, Viell platformunda kurumsal profil açıp Viell üyeleriyle birebir etkileşime geçebiliyor. Uygulama içerisinde şirket profili oluşturabilen markalar, içerik paylaşarak potansiyel müşterilerine ulaşabiliyor ve içerik performanslarını da takip edebiliyor.

Viell hakkında

Viell, 21-55 yaş aralığında yeni nesil iş insanları, expatlar, profesyoneller, sanatçılar, girişimciler ve tasarımcılar gibi seçkin üyeleri içinde barındıran, kitlesi geniş, kendi içerisinde segmentlere ayrılmış sosyal bir kulüptür. Platform, üyelerinin sosyal ve iş çevrelerini nitelikli biçimde genişletirken, gerçekleştirdiği özel davet, deneyim ve etkinliklerle de keyifli vakit geçirmelerini sağlar. Viell üyeleri, kendi iş ve ilgi alanlarına uygun üyelerle ve şirketlerle kolaylıkla tanışır ve iletişim kurar. Viell, üyelerini ilgi alanlarına hitap eden marka ve haber içerikleriyle eşleştirerek, kişiye özel, dinamik bir uygulama deneyimi yaşatır, üyelerine seçkin markalardan özel indirim, ayrıcalık ve öncelikler kazandırır. Viell üyelik kartı ile özel davetlere katılabilen üyeler, uygulama içinde TL puan kazanır. Trendleri belirleyen, yeniliğe açık, üst segment tüketim alışkanlığına sahip üyelerden oluşan Viell, sunduğu etkinlik hizmetleriyle, markalara ürün ve hizmetlerini unutulmayacak deneyimlerle sunma fırsatı verir. Markalar için yazılımla desteklenen tüketim pazarlama platformu desteği sağlayan Viell, Türkiye’nin ilk üst segment tüketim ajansı hizmetini vermektedir. Yazılımındaki yapay zeka özelliği sayesinde, üyelerin ilgisini çekebilecek içerikler ve markalar kişiye özel sıralanmaktadır. iOS tabanlı Viell uygulaması App Store’dan indirilebilir.

Merve Bilik

Medya İlişkileri Danışmanı
merveb@contactplus.com.tr
t: +90 212 229 76 26
c: 0535 507 27 00
f: +90 212 229 95 25
muvakkithane cad. sığırcık sok.
no:3 emirgan, İstanbul
www.contactplus.com.tr

hakkında Genç Haber

Ayrıca kontrol et

Volkwagen’in yeni SUV’u T-Roc showroomlarda yerini aldı

Volkswagen, T-Roc ile kompakt SUV segmentine yeni bir dinamizm katıyor. Bu zamana kadar otomotivde birbirlerine …

Bir Yorum Yazın