Ana Sayfa / Acayip Haber / Vaillant Group’un kurum kültürünün temelinde ‘girişimcilik, dürüstlük, güven ve tutku’ yatıyor

Vaillant Group’un kurum kültürünün temelinde ‘girişimcilik, dürüstlük, güven ve tutku’ yatıyor

Dale Carnegie Akademi tarafından kurum kültürünün önemi konusunda farkındalık yaratmak ve güncel yaklaşımları ortaya koymak amacıyla düzenlenen Kurum Kültürü Zirvesi’nde fark yaratan, sürdürülebilir ve sağlıklı organizasyonlar için ‘Kurum Kültürü’nün rolü masaya yatırıldı. 14 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilen zirveye katılan Vaillant Group Türkiye CEO’su Alper Avdel, ‘kurum kültürü’nün bir şirketin yazılı olmayan kurallar bütünü olduğunu söyledi. Vaillant Group’un kurum kültürünü şirketin değerlerinin oluşturduğunu belirten Avdel, “Vaillant Group’un değerleri; girişimcilik, dürüstlük, güven ve tutku olmak üzere 4 ana başlıktan oluşuyor” dedi.

Zirve kapsamında düzenlenen “Başarıyı Getiren Kültür Hangisi?” başlıklı panele konuşmacı olarak katılan Alper Avdel, “Vaillant Group olarak yardımsever, düzen odaklı bir kültürüz. 140 yıllık bir başarı öyküsü olan, prosedürleri, kuralları olan bir şirketiz. Takım çalışmasını iyi yapmak, iletişimi,güveni sağlamak ve aidiyeti yüksek olmak bizim kültürümüzün en önemli parçaları. Amaca yönelik ve sonuç odaklı yaklaşımın Vaillant Group’un ruhuna en uygun kültür olduğunu düşünüyorum” dedi.

Müşteri için deneyimin bütünü önemli

Kurum kültüründe en büyük hedefin departmanlar arasındaki işbirliğini sağlamak olduğunu vurgulayan Alper Avdel, “Çünkü memnun etmek istediğimiz müşteri artık sadece ürüne, servise, teknik verilere değil, deneyimin bütününe bakıyor. Stratejinin, liderliğin ve kültürün uyumlu olduğu ortam başarıyı getirir. Vaillant Group’ta birey değil ekiplere önem verildiğine dikkat çeken Avdel, şirkette bireysel değil, ekiplere ve takımlara mal olmuş başarının alkışlandığını ve takdir gördüğünü belirtti. Kurumların uzun vadeli, sürdürülebilir ve verimli olabilmeleri için bir kurum kültürünün şart olduğunu ifade eden Alper Avdel, “Kültür, kurumlarda değerleri, davranışları ve beklentileri ortaya koyar. Başarının anahtarıdır” ifadelerini kullandı.

hakkında Genç Haber

Ayrıca kontrol et

Volkwagen’in yeni SUV’u T-Roc showroomlarda yerini aldı

Volkswagen, T-Roc ile kompakt SUV segmentine yeni bir dinamizm katıyor. Bu zamana kadar otomotivde birbirlerine …

Bir Yorum Yazın