Ana Sayfa / Dünya / Öğretmenler Günü’ne Özel İndirimlerle Hilton Istanbul Bosphorus’ta Çay Saati ve Masaj Keyfi

Öğretmenler Günü’ne Özel İndirimlerle Hilton Istanbul Bosphorus’ta Çay Saati ve Masaj Keyfi

Türkiye’nin ilk uluslararası beş yıldızı oteli Hilton İstanbul Bosphorus, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel masaj kampanyası ve klasikleşen Hilton’da Çay Saati ile öğretmenlere çok özel bir gün yaşatmaya hazırlanıyor.

24 Kasım 2018 Cumartesi günü kutlanacak olan Öğretmenler Günü’nde Hilton İstanbul Bosphorus öğretmenlere özel açık büfe ve canlı piyanonun eşlik edeceği bir Hilton’da Çay Saati düzenliyor. Yorgunluklarını üzerinden atmak isteyen öğretmenler için ise 24 Kasım’da geçerli çok özel bir kampanya sunuyor; 45 dakikalık klasik tüm vücut masajı 250 TL yerine 200 TL, üstelik cilt maskesi uygulaması Hilton İstanbul Bosphorus’tan hediye!

Hilton İstanbul Bosphorus’un 60’ı aşkın senedir klasikleşen Hilton’da Çay Saati bu sefer öğretmenlere özel düzenleniyor. Canlı piyanonun eşlik edeceği etkinliğin Lobby’de kurulacak çay saati büfesinde sandviç çeşitleri, içli köfte, mini Adana Kebap, su böreği, baklava çeşitleri, mini pasta çeşitleri, meyveli tartalet, kurabiye çeşitleri ve mevsim meyveleri gibi zengin ikram yer alıyor. 15:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşecek Çay Saati’nin ücreti ise öğretmenlere özel 80 TL yerine 65 TL.

Hilton İstanbul Bosphorus, Öğretmenler Günü’nde tüm öğretmenlerimizi, keyifli ve dinlendirici bir hafta sonu için davet ediyor.

Rezervasyon ve detaylı bilgi: 0212 315 60 14 veya: 0212 315 60 00, dahili 7777

hakkında Genç Haber

Ayrıca kontrol et

İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası (İEİS), ilaç sanayinin özveriyle ilaç arzına devam ettiğini açıkladı

Son dönemde basın yayın organlarında, bu ay içinde açıklanacak olan 2019 yılı ilaç sabit Avro …

Bir Yorum Yazın