Ana Sayfa / Dünya / HyperX ve Allied Esports, HyperX Esports Arena Las Vegas’ı Duyurdu

HyperX ve Allied Esports, HyperX Esports Arena Las Vegas’ı Duyurdu

Kingston Technology Company Inc.’in oyunculara yönelik bölümü olan HyperX, global E-spor eğlence şirketi Allied Esports ile özel bir isim hakkı ortaklığını hayata geçiriyor. İmzalanan uzun süreli anlaşmayla Allied Esports’un Luxor Hotel & Casino’da bulunan, dünya çapında en önde gelen etkinlik alanı; HyperX Esports Arena Las Vegas adını alıyor. Mekan aynı zamanda Las Vegas Strip’te yer alan ilk özel E-spor alanı olarak da dikkat çekiyor.

Bu dinamik iş birliğinin, Allied müşterilerinin piyasadaki en iyi oyun ekipmanlarını kullanma arzusu ve HyperX’in içerik üretimi vizyonumuza olan inancının bir sonucu olarak ortaya çıktığını aktaran Allied Esports’un Baş Gelir ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Simon Temperley sözlerine şöyle devam etti: “HyperX ve Allied Esports’un paylaştığı ‘We’re All Gamers’ stratejisi ve özel e-spor arenasının ilk ve tek örneği olan bu iş birliği sayesinde oyun tutkunlarıyla iletişime geçeceğimiz ve etkili içerikler yaratabileceğiz daha çok fırsat oluşturacağız.”

İş birliği; HyperX marka elçilerinin, E-sporcuların, fikir önderlerinin dahil olduğu ve eşsiz fırsatların sunulduğu ortak markalı etkinlikleri kapsıyor. Anlaşma çerçevesinde; ortak markalı ve etkinlik alanında, internette, sosyal platformlarda hazırlanan tamamlayıcı içeriklere yönelik pazarlama, promosyon, ürün etkinleştirme fırsatları ile Las Vegas’ta önemli bir perakende satış olanağı bulunuyor. Ayrıca bu iş birliği ile HyperX Esports Arena Las Vegas tüm sosyal medya platformlarına entegre ediliyor.

HyperX Pazarlama Direktörü Daniel Kelley, “HyperX’in E-spor ile ilgili her konuya gösterdiği bağlılık ve kararlılık, markamızın profesyonel ve amatör oyuncular arasında favori hale gelmesine yardımcı oldu. HyperX Esports Arena Las Vegas’ın isim haklarını almamız da kitlemizi genişletmek için bize büyük bir fırsat sunuyor. Allied Esports bizim için E-spor alanında saygın bir iş ortağı ve birlikte daha fazla başarıyı duyurmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Yeni anlaşma, Allied Esports ve HyperX arasında süregelen sağlam iş birliğini pekiştiriyor. HyperX bu yılın başında, Las Vegas arenasının resmi ekipman ve arena ortağı olarak E-spor turnuvaları, özel etkinlikler ve günlük oyunlarda oyuncuları HyperX kulaklıkları, klavyeleri, mouse’ları ve mousepad’leri ile donatmıştı. Ayrıca HyperX bu yaz, Allied Esports’un Kuzey Amerika mobil E-spor kamyonunun da resmi ortağı olmuştu. Araç yıl boyunca Los Angeles’taki 2018 Electronic Entertainment Expo (E3), Anaheim’daki VidCon 2018 ve San Diego’daki Comic-Con 2018 gibi etkinlikleri dolaşmıştı.

HyperX Esports Arena Las Vegas, Mart 2018’deki açılışından bu yana E-spor tutkunları, oyuncular, yayıncılar ve takımlar için global bir merkez haline geldi. Mekan birçok farklı oyun türünü ve konusunu kapsayan yılın en popüler E-spor eğlence etkinlikleri ve prodüksiyonlarına ev sahipliği yaptı. Bunlar arasında ünlü yayıncı Tyler “Ninja” Blevins’in dahil olduğu Ninja Vegas ’18 gibi etkinlikler de yer aldı. Aralık ayında ise iki büyük etkinlik daha düzenleneceği duyuruldu: League of Legends All-Star 2018 (6-8 Aralık) ve Capcom Cup 2018 (14-16 Aralık). Arenada geceleri düzenlenen Friday Frags ve Saturday Night Speedway gibi turnuvalar da Las Vegas’ın büyüyen rekabetçi video oyunu sahnesinin odak noktası haline geldi. HyperX Esports Arena Las Vegas, Esports Business Summit bünyesinde düzenlenen 2018 Tempest Ödülleri’nde Yılın Etkinlik Alanı seçildi.

HyperX, iş birliğinin bir parçası olarak HyperX Esports Arena Las Vegas’ta düzenlenecek etkinliklere de sponsor olacak. 9-12 Ocak tarihleri arasındaki CES 2019 sırasında, HyperX yeni duyurulan HyperX Esports Arena Las Vegas’ın dahil olduğu bir dizi sosyal etkinlik ve pazarlama etkinlikleri yapmayı planlıyor. CES faaliyetleri ve HyperX’in sponsor olduğu planlama aşamasındaki diğer etkinlikler hakkında daha fazla bilginin fuar tarihleri yaklaştığında paylaşılması bekleniyor.

HyperX’e Ulaşabileceğiniz Adresler:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonHyperXTR

Facebook: http://www.facebook.com/hyperxTurkiye

Twitter: http://twitter.com/hyperx

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/164609?trk=tyah

Google+: https://plus.google.com/u/0/+kingston/posts

HyperX Hakkında

HyperX, oyuncular, bilgisayar üreticileri ve yetkili kullanıcılarına yüksek performanslı bileşenler sağlama amacı taşıyan dünyanın en büyük bağımsız bellek üreticisi olan Kingston® Technology Company, Inc.’in oyun bölümüdür. 15 yıldır HyperX’in amacı, oyun dünyasına ve ötesine, yüksek hızlı bellek, SSD, kulaklıklar, klavye, mouse, USB flaş sürücüleri ve mouse pad gibi oyuncular için oyun ürünleri geliştirmek oldu. Ödüllü HyperX markası, üstün konfor, estetik, performans ve güvenilirlik sağlayan ürünleri sürekli sunarak liderlik tahtasında adını üst sıralarda yazdırmakta. HyperX ürünleri, en zorlu ürün özelliklerini karşıladığı ve sınıfının en iyisi bileşenleri ile üretildiğinden dünya çapında profesyonel oyuncular, teknoloji meraklıları ve aşırı hız aşırtmacıların seçimidir. HyperX dünya çapında 5 milyondan fazla kulaklık sattı.

Allied Esports Hakkında

Allied Esports, dünya çapında özel E-spor varlıkları ağına ve içerik üretim olanaklarına sahip üst düzey bir E-spor eğlence şirketidir. Şirketin hedefi; oyuncuları, yayıncıları ve hayranları tüm dünyada oyun ve içerik üretim merkezi görevi gören arenalar ve mobil E-spor kamyonlarında bir araya getirmektir. Allied Esports; WPT Enterprises Inc.’in sahibi ve The World Poker Tour’un düzenleyicisi olan Ourgame International’ın (SEHK:899) bir iştirakidir.

Allied Esports Property Network dünyanın en önde gelen üç E-spor pazarında on adet mekana yayılıyor: Kuzey Amerika’da HyperX Esports Arena Las Vegas, Esports Arena Orange County, Esports Arena Oakland ve E-spor Kamyonu “Big Meta”; Avrupa’da ELC Gaming, E-spor Kamyonu “Big Betty” ve Hamburg, Almanya’daki E-spor Stüdyosu; Çin’de ise Pekin’deki Lianmeng Dianjing, Shenzen’deki Lianmeng Dianjing SEG Arena, Lianmeng Dianjing Tianjin Arena ve Lianmeng Dianjing Gui’an Arena.

hakkında Genç Haber

Ayrıca kontrol et

Aston Martin ‘DBS SUPERLEGGERA’ 675 Bin Euro’dan Başlayan Fiyatlarla Türkiye’de Satışa Sunuldu!

İngiliz lüks otomobil üreticisi Aston Martin, asfaltlar yeni efendisi 2019 model DBS Superleggera’yı tanıttı. Çift …

Bir Yorum Yazın