Ana Sayfa / davet / HATIRLATMA : DAVET – MAD ARCHİTECTS’İN KURUCUSU MA YANSONG İSTANBUL’DA / 6 ARALIK 2018 PERŞEMBE

HATIRLATMA : DAVET – MAD ARCHİTECTS’İN KURUCUSU MA YANSONG İSTANBUL’DA / 6 ARALIK 2018 PERŞEMBE

Şişecam Düzcam’ın Arkitera Mimarlık Merkezi işbirliğiyle bu yıl dördüncüsünü gerçekleştireceği ‘T Buluşmaları’ konferansı, 6 Aralık 2018 Perşembe günü, İş Sanat Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

“Mimarinin Şeffaf Yüzü 04” temalı etkinliğin konuğu bu yıl mimarlık ofisi MAD Architects’in kurucu ve yürütücüsü Ma Yansong olacak.

Mimarlar, tasarımcılar ve yapı sektörünün önde gelen temsilcilerinin katılacağı T Buluşmaları konferans serisinin dördüncüsünde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Program

Tarih: 6 Aralık 2018, Perşembe

Yer: İş Sanat Kültür Merkezi

Saat:18:30 Kayıt

19:00 İş Sanat Salon Açılış

19:30 – 21.00 Sunum ve Soru – Cevap

Şişecam Düzcam Hakkında

Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Düzcam, Türkiye düzcam pazarının lideri ve üretim kapasitesi açısından Avrupa’nın en büyük üreticisi konumundadır. Bugün Türkiye’de Kırklareli, Mersin, Bursa, Ankara yurt dışında ise İtalya, Bulgaristan, Romanya, Almanya, Slovakya, Macaristan, Rusya, Hindistan ve Mısır olmak üzere toplam 10 farklı ülkede üretim yapan Şişecam Düzcam, dünyanın ise beşinci büyük düzcam üreticisidir.

“Mimari camlar” (düzcam, buzlu cam, ayna, lamine cam, kaplamalı cam, mimari projelere yönelik camlar), “otomotiv camları”, “güneş enerjisi camları” ve “beyaz eşya camları” olmak üzere dört ana ürün grubunda faaliyet gösteren Şişecam Düzcam inşaat, otomotiv, enerji, beyaz eşya, mobilya ve tarım gibi birçok sektöre girdi sağlamaktadır.

Şişecam Düzcam hedeflediği pazarlarda müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan nitelikli ve kaliteli ürünleri, sürekli gelişen teknolojisi ve çevrenin korunması bağlamında enerji tasarrufuna yönelik çalışmalarıyla rekabet gücünü artırarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

hakkında Genç Haber

Ayrıca kontrol et

Volkwagen’in yeni SUV’u T-Roc showroomlarda yerini aldı

Volkswagen, T-Roc ile kompakt SUV segmentine yeni bir dinamizm katıyor. Bu zamana kadar otomotivde birbirlerine …

Bir Yorum Yazın