Ana Sayfa / Dünya / AŞAR ANKARAYI AKDENİZ’E TAŞIDI

AŞAR ANKARAYI AKDENİZ’E TAŞIDI

Tarzı ve yorumu Türk müziğine kalıcı izler bırakmayı başaran Yaşar, Jolly Joker Ankara’da sahne aldı. Sevilen şarkılarını kendisini dinlemeye gelen müzikseverler için seslendiren Yaşar, repertuvarlarıyla ve performansıyla da büyük beğeni aldı.

Kendisine özgü seslendirdiği ve yorumladığı ‘Seni Sevmeyi Sevmiyorum” şarkısında alkış tufanı koparan Yaşar, her şarkının sonunda kendisini dinleyenlere teşekkürlerini sundu.

Başarılı sanatçı repertuvarında yer alan Çav Bella’yı söyledikten sonra “Başka ülkelerin özgürlük şarkılarını söyleyelim ama bu ülke için özgürlük şarkısı söylemeye gerek olmasın” ifadelerini kullandı.

İki saat süren performansı esnasında dillere dolanan şarkılarıyla Jolly Joker Ankara’yı mest eden sanatçı, sahnesini Akdeniz Akşamları ile noktalarken ”Ankara benim kalemdir. Sırtımı yasladığım destektir duvardır. Bu şarkıyı özellikle en sona bıraktım. Hava soğuk… İçiniz biraz ısınsın istedim.” sözlerini sarf ederek sahneden alkış ve tezahüratlar eşliğinde indi.

hakkında Genç Haber

Ayrıca kontrol et

OTOMOBİL SPORLARINDA 2018 SEZONUNUN ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLERİNİ ALDI

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Başkanı Serkan Yazıcı’nın ve Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen …

Bir Yorum Yazın