Ana Sayfa / Yazarlar / BİLİŞİM 500’DE EN FAZLA BÜYÜYEN BİLİŞİM ŞİRKETİ KOMTERA TEKNOLOJİ OLDU

BİLİŞİM 500’DE EN FAZLA BÜYÜYEN BİLİŞİM ŞİRKETİ KOMTERA TEKNOLOJİ OLDU

KOMTERA TEKNOLOJİ EN FAZLA BÜYÜYEN BİLİŞİM ŞİRKETİ SEÇİLDİ

Bilişim güvenliği alanındaki dağıtım ve çözümleriyle pazarda bulunan Komtera Teknoloji, bu yıl 19. kez düzenlenen Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda en fazla büyüyen bilişim şirketi seçilerek sektördeki başarısını kanıtladı. Bilişim sektörünün en büyük 500 şirketinin değerlendirildiği ödül töreninden aldıkları anlamlı ödül ile ilgili konuşan Komtera Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Ziya Gökalp, “Bu başarıyı teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve pazarın ihtiyaçlarını iyi analiz ederek yakaladık.” ifadelerinde bulundu.

Bilişim sektörünün en büyük 500 şirketinin değerlendirildiği geleneksel Bilişim 500 araştırmasında Türkiye’nin son yılda en fazla büyüyen bilişim şirketi, Komtera Teknoloji seçildi. Bilişim güvenliği alanındaki dağıtım ve çözümleriyle pazarda lider konumda bulunan Komtera Teknoloji, bu yıl 19. kez düzenlenen araştırmadan aldığı ödül ile sektördeki başarısını da ortaya koymuş oldu.

Aldıkları “Son Yılda En Fazla Büyüyen Bilişim Şirketi” ödülü ile ilgili konuşan Komtera Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Ziya Gökalp, “Bu başarıyı teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve pazarın ihtiyaçlarını iyi analiz ederek yakaladık. Yetkin teknik ekibimiz ve diğer tüm fonksiyonlarımızla beraber önümüzdeki senelerde daha fazla katma değer sağlayarak çok daha büyük hedeflerin peşinde koşacağız.” ifadelerinde bulu

ndu.

Komtera Teknoloji Hakkında:

Komtera Teknoloji, 20 yılı aşkın tecrübesiyle, bilginin güvenliği ve gizliliği konusunda mevcut/potansiyel zafiyetleri ve risk/tehdit unsurlarını ortadan kaldırmak üzere alanında uzman bilgi güvenlik çözümleri üreticilerinin distribütörlüğünü yürütmektedir. Bu çözümler birbirleriyle entegre olabilen ve KOBİ’lerden büyük işletmelere kadar farklı ihtiyaçları karşılayabilecek çözümlerdir.

Bu bağlamda Komtera Teknoloji çatısı altında; Firewall, uç nokta güvenliği, web uygulama güvenlik duvarı, mobil cihaz kontrolü, e-posta güvenliği, web güvenliği, saldırı önleme, kimlik yönetimi ve iki faktörlü doğrulama, veri tabanı güvenliği, veri şifreleme, zafiyet yönetimi, kullanıcı denetimi ve kontrolü, veri sızıntısı önleme, ağ erişim kontrolü, güvenlik olay yönetimi gibi farklı çözümler bulunmaktadır.

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

İş dünyasına vergi semineri

Uluslararası denetim, vergi ve danışmanlık firması KPMG Türkiye, iş dünyasının vergi konusunda merak ettiği sorulara …

Bir Yorum Yazın