Ana Sayfa / Teknoloji / Çek, Bastır, Sevdiklerinle Paylaş!

Çek, Bastır, Sevdiklerinle Paylaş!

Fotoğraf çeker çekmez anında baskısını alarak saklamayı kim istemez? Canon’un ufak ama bir o kadar da yetenekli fotoğraf baskı makinesi tam da bunun için tasarlandı. Cebe sığan boyutlarda tasarlanan fotoğraf baskı makinesi Zoemini; en özel anlarını çoğaltmayı ve paylaşmayı sevenler için bir alternatif.Sadece 160 gram ağırlığındaki Canon Zoemini; özel baskı filtreleri, tasarımı ve taşınabilir yapısı ile fotoğraf tutkunlarına sunuluyor.

Canon, anı yakalamakla yetinmeyenlerin yanlarından ayıramayacağı yeni fotoğraf yazıcısını beğeniye sunuyor. ZINK™ (sıfır mürekkep) teknolojisine sahip Zoemini fotoğraf yazıcısı cebe sığabilen boyutu ve hafifliği ile dikkat çekiyor. Sadece 160 gram ağırlığında ve 118mm x 82mm x 19mm boyutlarında olan cep telefonu kompaktlığındaki Zoemini; Bluetooth® aracılığıyla Canon Mini Print uygulamasına bağlanarak saniyeler içinde fotoğraf ve sosyal medya enstantanelerinin baskısını alabiliyor. Retro özçekimlerden komik hayvan yüzü filtrelerine 10’dan fazla özgün kolaj şablona sahip uygulama sayesinde baskıları özelleştirme imkanı sunan Zoemini, Facebook ve Instagram başta olmak üzere sosyal medya profilleri için de kareler sunuyor.

İster festivalde ister düğünde ister doğum gününde her anını sevdiklerinle paylaş!

Festivallerden, tatil ve gezi programlarına kadar her yere çok rahat bir şekilde taşınabilen Zoemini, en özel anlarının fotoğraflarını anında sevdikleriyle paylaşmak isteyenler için mükemmel bir çözüm sunuyor. Aynı zamanda Google Play ve App Store’dan da Eylül ayından itibaren indirilebilecek Canon Mini Print uygulamasının popüler filtre, çerçeve ve AR efekti gibi seçenekleriyle de fotoğraf tutkunlarının yaratıcılıklarını ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyor.

Taşınabilirliği sayesinde günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olacak Zoemini, aile ve arkadaş buluşmaları, doğum günü, düğün ve özel gün kutlamaları, tatil programları gibi birçok zamanda ve mekanda anı yakalayanların yanında yer alıyor. Şık tasarımıyla da göz dolduran Zoemini’nin her zevke hitap eden Rose Gold/White, White/Silver ve Black/Slate Grey renk seçenekleri bulunuyor.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 599 TL + KDV

Medya danışmanlığı için;

GoodWorks

Tuğçe Oral – tugce.oral@goodworks.com.tr – 0 532 413 12 24

Merve Didişen – merve.didisen@goodworks.com.tr -0 538 360 86 63

Ece Avcı – ece.avci@goodworks.com.tr – 0 505 782 62 58

Canon Europe Hakkında

Canon Europe, küresel görüntüleme teknolojileri ve hizmetleri sağlayıcısı ve dünyanın en ünlü ve en sevilen markalarından biri olan Canon Inc.’nin EMEA koludur. Yaklaşık 120 ülkede operasyonları bulunan Canon Europe, bölgede yaklaşık 19.000 çalışanı istihdam etmekte ve Canon’un yıllık küresel gelirinin yaklaşık üçte birini sağlamaktadır. 1937 yılında kurulan Canon, son 80 yıldır görüntüleme alanında lider bir isim olmuştur ve insanların görüntüleme yoluyla sürekli olarak yeniden hayal etmelerine yardımcı olmaya kendini adamıştır. Fotoğraf makinelerinden ticari yazıcılara, iş danışmanlığından sağlık hizmetleri teknolojilerine kadar Canon, görüntüleme yenilikleri aracılığıyla yaşamları ve işleri zenginleştirmektedir. Canon olarak görüntüleme teknolojisi ve hizmetlerinin olumlu gücünü artırıyoruz. İnsanlarımız ve ürünlerimiz yoluyla toplumsal ve çevresel faydalar sunarak, ortak fayda için birlikte çalışmak anlamına gelen Kyosei felsefemize dönük bağlılığımızı güçlü bir şekilde sergiliyoruz. Canon Europe hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.canon-europe.com

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

ŞEHRİN YENİ ELEKTRONİK MÜZİK MARKASI RX, ROXY’DE!

ŞEHRİN YENİ ELEKTRONİK MÜZİK MARKASI RX, ROXY’DE! Kurulduğu 1994’ten beri şehrin eğlence trendlerini belirleyen Roxy …

Bir Yorum Yazın