Ana Sayfa / Eğitim / Startup Weekend İstanbul 2015

Startup Weekend İstanbul 2015

İnternet girişimciliğinin önde gelen global etkinliklerden biri olan Startup Weekend’in İstanbul ayağı 8-10 Mayıs tarihlerinde Koç Üniversitesi İnkübasyon Merkezi’nde gerçekleşecek.

İnternet girişimciliği alanında dünya çapında önemli etkinliklerden biri olan Startup Weekend; geçtiğimiz yıllarda gerçekleşen Ankara, İzmir ve Eskişehir etkinliklerinin ardından 8-10 Mayıs tarihlerinde de İstanbul’daki girişimcileri bir araya getirecek.

Haftasonu dahil olmak üzere 3 gün sürecek etkinlik, 8 Mayıs Cuman günü 18.30’da başlayacak. Etkinliğin ilk gününde fikirler belirlenerek takımlar oluşturulacak. Ardından girişimciler projeleri üzerinde çalışmaya başlayacak ve 10 Mayıs Pazar günü projelerin sunumları yapılacak.

Koç Üniversitesi İnkübasyon Merkezi’nden Burak Yaman ve Stage-Co’dan Patrick Bosteels’in girişimcilere mentörlük desteği vereceği Startup Weekend, sektördeki kişilerin birbiri ile tanışması ve proje geliştirmesini hedefliyor.

Katılımın ücretsiz olduğu Startup İstanbul etkinliğine şuradan kayıt yaptırabilirsiniz.

hakkında Genç Haber

Ayrıca kontrol et

TİKTOK ÜNİVERSİTELİLERİ ZİRVEYE TAŞIYOR!

TikTok ana sponsorluğunda 15.’si gerçekleşen Uludağ Whitefest’e yıldız yağdı. TikTok’un gerçekleştirdiği yarışmayla 3 yaratıcı üniversiteli …