Ana Sayfa / Spor / Setur Marinaları, İstanbul’u “8’inci Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası” ile buluşturuyor

Setur Marinaları, İstanbul’u “8’inci Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası” ile buluşturuyor

8’inci Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası, Setur Marinaları sponsorluğunda Marmaris ve Bodrum’dan sonra 4-5 Ağustos tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek.

Yüzme sporunun her yaşta yapılabilecek özel bir spor olduğunu geniş kitlelere ulaştırabilmek ve deniz sevgisini aşılamak üzere İstanbul Valiliği’nin himayesinde; Türkiye Yüzme Federasyonu, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği ve koordinasyon içerisinde gerçekleştirilecek olan 8. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası, spor, rekabet ve heyecanı bir arada sunacak. Şampiyona, yüzme severleri, Marmaris ve Bodrum’dan sonra bu kez İstanbul Prens Adaları’nda buluşturacak.

4 Ağustos 2018 Cumartesi günü saat 16.00’da, Heybeliada Su Sporları Kulübü platformundan başlayacak olan ”Uluslararası Aquamasters Setur Marinas 4 x 500 mt Bayrak Yarışı’nda 4 kişiden oluşan takımların toplamda 2000 mt kulaç atarak performanslarını sergileyecekleri, son derece çekişmeli, dinamik ve heyecan dolu mücadelelere tanıklık edeceğimiz ilk açık su etkinliği olacak.

5 Ağustos 2018 Pazar günü ise artık bir gelenek halini alan ‘’Uluslararası Aquamasters Peugeot Açık Su Yüzme Şampiyonası” gerçekleştirilecek. Sabah saat 09.30’da, Burgaz Adası Adalar Su Sporları Kulübü platformundan başlayarak Heybeliada Su Sporları Kulübüne uzanan 1.5 K ve 3K olmak üzere iki farklı parkurda yüzlerce sporcu kulaç atacaklar.

Setur Marinaları, Akdeniz çanağının en kapsamlı Yüzme Şampiyonası olan Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonaları’nın 2015 yılından bu yana ana destekçisi ve şampiyonanın en çok ilgi gören 4X500 m Bayrak Yarışı’nın isim sponsorudur.

Setur Marinas Hakkında

40. yılını kutlayan Setur Marinaları, Koç Topluluğu bünyesinde faaliyetlerine 1978 yılında Çeşme Altınyunus Marina ile başlamıştır. Setur Marinaları, Türkiye’nin lider, Akdeniz Çanağı’nın ise en önemli zincir marina işletmelerindendir. Kalamış/Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Midilli, Çeşme, Kuşadası, Gökova Ören, Netsel Marmaris, Kaş, Finike ve Antalya olmak üzere toplam 11 lokasyonda bayrağını dalgalandıran Setur Marinaları, Türkiye’de marinacılık sektörünün gelişimini destekleyen en önemli markadır.

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

FİLENİN GÜVERCİNLERİ’NDEN TAM İSABET “12 MAÇTA 12 GALİBİYET”

“Filenin Güvercinleri”, 2018-2019 voleybol sezonuna adına yaraşır bir şekilde “uçarak” başladı. 1. Lig’de sezon açıldığından …

Bir Yorum Yazın