Ana Sayfa / Eğitim / KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ SPOR ÇALIŞMALARI MERKEZİ EĞİTİM PROGRAMLARI BAŞLIYOR

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ SPOR ÇALIŞMALARI MERKEZİ EĞİTİM PROGRAMLARI BAŞLIYOR

Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi’nin her yıl düzenlediği “Spor Hukuku ve Yönetimi Sertifika Programı” ve “Spor İletişimi Sertifika Programı”nın burs sınavları 4 Kasım Pazar günü düzenlenecek. Sınavda başarılı olan adaylar burslu olarak programa katılma imkanına sahip olacak.

Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi, sertifika programları ile sunduğu eğitimin yanı sıra katılımcılar ile bire bir görüşme imkanı sağlayarak spor sektöründe kariyer planlaması, iş ve staj imkanları ve akademik destek sağlıyor. Alanında uzman eğitmenlerin ve on üç senede 1000’den fazla mezununun sağladığı iş ağı sayesinde spor sektöründe fark yaratan yeni bireyler yetiştiriyor ve sektör çalışanlarının da kariyerlerini ilerletmelerine destek oluyor.

2005 yılından beri spor özel eğitim programlarına aralıksız devam eden Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi, 2018 – 2019 akademik yılında da Spor Hukuku, Spor Yönetimi ve Spor İletişimi alanlarında özelleşmiş sertifika programları sunacak.

Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi’nde onuncu yılına giren Spor Hukuku ve Yönetimi Sertifika Programı ve on ikinci yılına giren Spor İletişimi Sertifika Programı’nın eğitimleri 1 Aralık 2018 – 7 Nisan 2019 tarihleri arasında 15 hafta (120 saat ) sürecek.

“Burs Sınavları Başlıyor”

Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi Eğitim Programlarının burs sınavları 4 Kasım Pazar günü gerçekleşecek. Sınav başarısına göre burs imkanlarının tanınacağı sınavda, 1.- 3. %100 burs, 4.- 8. %50 burs ve 9.- 15. arasında olan katılımcılar %20 burs imkanından yararlanabilecekler. Burs sınavlarına kayıt için son tarih ise 2 Kasım Cuma.

Sınav kapsamı, program içerikleri, eğitmenler ve benzeri konularda detaylı bilgi için 31 Ekim Çarşamba günü 17:30 -18:30 saatleri arasında Kadir Has Üniversitesi Kadir Has Kampsü’nde düzenlenecek “2018 – 2019 Spor Çalışmaları Merkezi Tanıtım Günü’ne katılabilir.

hakkında Genç Haber

Ayrıca kontrol et

Eti Çocuk Tiyatrosu Perdelerini Mardinli Çocuklar İçin Açacak!

Çocukların kişisel, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla ücretsiz tiyatro oyunları sergileyen Eti Çocuk …

Bir Yorum Yazın