Ana Sayfa / Etkinlik / “Chris Chavez ile Müzede Yoga” 27 Temmuz’da Sakıp Sabancı Müzesi’nde…

“Chris Chavez ile Müzede Yoga” 27 Temmuz’da Sakıp Sabancı Müzesi’nde…

Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi, “Müzede Yoga” etkinliği kapsamında 5. kez dünyaca ünlü yoga uzmanı Chris Chavez’i ağırlamaya hazırlanıyor.

Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi, Cihangir Yoga işbirliğiyle her yıl düzenlediği ve yoga severler tarafından heyecanla beklenen “Chris Chavez ile Müzede Yoga” etkinliğine, 27 Temmuz Cuma günü ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Yılda bir kez yoğun bir katılımla gerçekleşen Chris Chavez ile Müzede Yoga etkinliği, bu yıl da SSM’nin eşsiz Boğaz manzarasına karşı düzenlenecek. Zihin ve bedene güçlü deneyimler yaşatma yeteneğiyle tanınan ve aynı zamanda Cihangir Yoga’nın ortaklarından olan Chris Chavez ile Müzede Yoga, 27 Temmuz Cuma günü 18.30 – 20.00 saatleri arasında, her seviyeden katılımcıya açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

SSM’nin Cihangir Yoga ile birlikte hayata geçirdiği geleneksel “Müzede Yoga” etkinliği, 6 Eylül Çarşamba gününe kadar 07.00-08.15 saatleri arasında devam edecek.

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

ÇOCUKLAR YARIYIL ŞENLİĞİNDE BULUŞUYOR

Yarıyıl tatilinde çocuklar Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği Yarıyıl Şenliği’nde birbirinden renkli etkinliklerle doyasıya eğlenecek. 19 Ocak-3 …

Bir Yorum Yazın