Ana Sayfa / Seyehat / Ogün Kaptanoğlu, 26 günde 12 bin mesafe katedecek

Ogün Kaptanoğlu, 26 günde 12 bin mesafe katedecek

 

Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı karakterle beğeni toplayan Ogün Kaptanoğlu, Radyospor’da Sabri Ugan’ın sunduğu Isınma Turu programının konuğu oldu. Programda, çıkacağı 12 bin kilometrelik Avrupa turunun detaylarını paylaşan Kaptanoğlu, dinleyicilerden büyük ilgi gördü.

Sabri Ugan’ın sunduğu Isınma Turu’na konuk olan Ogün Kaptanoğlu, arkadaşlarıyla beş aydır planladığı motor seyahatinin detaylarını Radyospor dinleyicileriyle paylaştı. Motorsiklet tutkunu olan ve daha önce 5 kilometrelik Balkan turuna çıktığı bilinen Kaptanoğlu, bu defa motorsikletiyle 12 bin kilometreyi bulacak bir Avrupa turuna çıkmaya hazırlanıyor. 26 günde 12 bin kilometreyi aşmayı düşünen oyuncu, seyahatini Youtube’dan yayınlayacak.

KAMBUR BALİNALARLA KARŞILAŞMAYI UMUYORUZ

“Motorla seyahate çıkmak için teknik bilgi olarak donanımlı olmanız ve rotalar oluşturmanız gerekiyor. Kuzey Avrupa’nın en son kara parçası Norveç North Capedediğimiz bölgeye gitmeyi planlıyoruz. Oraya vardıktan sonra dönüşe başlayacağız. North Cape turu motorsiklet kullanıcıları arasında motor hacı diye geçer. Normalde bu turun tamamı 1,5 ay sürer ama biz 26 günde tamamlamayı planlıyoruz. Profesyonel dalgıç olduğum için büyük beyaz köpek balıklarını ve kambur balinaları görmek istiyorum. Bunları görebileceğimiz yer; Finlandiya, Danimarka ve Norveç kıyıları. Kambur balinalarla karşılaşmayı umuyoruz.”

DOWN SENDROMU DERNEKLERİNE SELAM GÖTÜRECEĞİZ

“2019 yılı down sendromlular farkındalık yılı ilan edildi. Gideceğimiz bölgelerdeki down sendromu merkezleriyle iletişime geçtik. Biz buradaki down sendromlular derneğinden onlara ufak tefek şeyler götüreceğiz, fotoğraflar çekileceğiz. 16 ülkedeki merkezlere giderek buradan selamlarımızı götürüp, sosyal medyadan duyurup destek olmak adına elimizden geleni yapmaya çalışacağız.”

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

MEGASTARIN KULAKLARINI ÇINLATTI

Muhteşem gecenin açılışını ‘Yaranamadım’ şarkısı ile yapan Diva, “Aynı Bedende Can Gibiyiz” ve “Geceler” şarkılarını …

Bir Yorum Yazın