Ana Sayfa / Moda / Saç Bakımı / Deniz ve Güneşin Zararlarından Saçımızı Nasıl Koruruz?

Deniz ve Güneşin Zararlarından Saçımızı Nasıl Koruruz?

“Saç sağlığı için iyi beslenmek çok önemli. Ezbere alınmış bakım ürünleri en büyük hatalardan. Deniz ve güneşin zararlarından UVA ve UVB filtreli ürünleri kullanarak bu etkenlerden saçımızı koruyabiliriz. Moda da olduğu gibi saçında her daim değişen bir trendi var”

Saç Stilisti Nuri Şekerci, 2018 yaz trendini MAG okurları ile paylaştı. 2018 yılında Doğal görünümlü saçların revaçta olacağını söyleyen ünlü stilist, sıcak tonlu saç renklerinin daha çok kullanılacağını belirtti. Kadınların saç bakımı konusunda birçok hata yaptığına dikkat çeken Şekerci, “Ezbere alınmış bakım ürünlerini, belki de hiç gereği olmayan şekilde saçlarına uygulamaları veya tam ihtiyaçları olan ürünleri periyotlarına sadık kalmadan yarım kullanmaları en sık gözlemlediğim hatalar” dedi. Denizin ve güneşin zararlı etkilerinden saçlarımızı korumamız gerektiğini belirten Şekerci, “Rengi saça hapsetme ve güneşin olumsuz etkilerinden koruma amaçlı saçlar için üretilmiş bakım kremlerini, UVA ve UVB filtreli ürünleri kullanarak bu etkenlerden saçımızı koruyabiliriz” dedi.

Ünlü oyuncu Müge Boz’un kapak yıldızı olduğu MAG Temmuz-Ağustos sayısı, birbirinden başarılı ismi konuk ettiği sayfaları ve dopdolu içeriği ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

TWEET ATINCA SOKAK HAYVANLARINA MAMA VEREN MAKİNELER, İSTANBUL GENELİNE YAYILDI

10 Aralık 2018 – Türkiye Vodafone Vakfı’nın Habitat Derneği işbirliğiyle hayata geçirdiği “Yarını Kodlayanlar” projesine …

Bir Yorum Yazın