Ana Sayfa / Moda / ESTETİK INTERNATIONAL MECİDİYEKÖY’DE

ESTETİK INTERNATIONAL MECİDİYEKÖY’DE

İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’de klinik ve tıp merkezleri olan Estetik International Sağlık Grubu, merkezlerine bir yenisini daha ekleyerek Mecidiyeköy Quasar yerleşkesinde hizmet vermeye başladı. 20. senesinde “dünyaya yaraşır bir estetik üssü” vizyonuyla yola çıkarak, benzersiz bir VIP hizmet sunmayı hedefleyen Estetik International Quasar, tam donanımlı tıbbı alt yapısıyla ve konusunda uzman profesyonelleriyle bireylerin estetik ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap verecek.

VIP hizmet anlayışı

ARGE çalışmalarının yapıldığı ve özellikle ameliyatsız gençleşme üzerine yeni teknolojilerin geliştirildiği Quasar kliniğinde 100’ü aşkın estetik cerrahi operasyonu, ileri düzey saç ekimi merkezi, post bariatrik estetik cerrahisi, kök hücre tedavileri, sağlık grubunun bünyesine yeni katılan estetik diş hekimliği birimi, ameliyatsız modern medikal uygulamalar, lazer tedavileri, zayıflama ve selülit tedavileri birimleriyle Estetik International Quasar estetiğin üssü olacak.

Yeni merkez, 50 kişilik profesyonel ekibiyle Türkiye geneline ve sağlık turizmi vasıtasıyla gelen yurtdışından gelen hastalara estetik cerrahi ve medikal uygulamalar konusunda hizmetlerle sağlık turizminde de ön plana çıkıyor.

Sanat ve estetik bir arada

Akıllı klinik, güncellenmiş altyapı, donanımlı derlenme odaları dahilinde sunulan uygulama ve operasyonlar, hasta memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak amacıyla sürekli denetleniyor. Konforlu hasta odaları, modern ameliyathanelerin olduğu Estetik International Quasar’da ayrıca sanat ve estetiğin bir arada bulunduğu, her ay farklı sanatsal temaların işlenmesi planlanıyor.

Op.Dr. Bülent Cihantimur’un kurduğu ve 20 yıldır estetik, plastik, rekonstrüktif cerrahi ve medikal estetik alanında faaliyet gösteren Estetik International Sağlık Grubu, İstanbul Quasar’da açılan ve güzellik merkezi konseptinde tasarlanan Quasar şubesiyle, saçtan tırnağa her türlü bakımı “İyi Hisset Kendini” felsefesiyle yürütecek. Tüm ziyaretçilerin datasının bir arada toplanıp korunduğu ve hastaların çabucak, pratik bir şekilde kendi tedavilerini kontrol edebilecekleri bir alt yapıyla sunulan özellikli bir sistem olan Akıllı klinik Estetik International Quasar ile kadınların güzelliği daha uzun süre korunacak.

Akıllı klinik dönemi başlıyor

Müşteri gizliliğini ve hizmet kalitesini esas alan özel bir yazılımla donatılan merkez ’Akıllı Klinik’ uygulamasını hayata geçirdi. “Akıllı Klinik” sayesinde hastanın yaptırmak istediği tedaviyi, sadece kendisinin ve uygulayıcısının görecek. Kliniğe hangi nedenle gidildiği hangi işlemlerin yapılacağı ve süreç hakkında bilgi artık sadece hastanın kontrolünde olacak. Akıllı Klinik, müşterinin kendi kodunun yer aldığı özel kartı ile yazılım üzerinden tedaviye gelmesi ve tedaviyi takip etmesini sağlıyor.

Güzellik tedavileri gizliliğin korunması gereken işlemlerdir. Uygulanan yeni teknoloji sistemle gizliliğin korunması ve müşteri memnuniyetinin artması hedefleniyor.

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

Kahvaltı Okul Başarısını Doğrudan Etkiliyor!

Okul döneminde çocukların sağlıklı ve dengeli beslenmesinin gerekliliği bir kez daha ortaya çıkıyor. Ebeveynlerin çocukları …

Bir Yorum Yazın