Ana Sayfa / Kültür Sanat / AvivaSA ve Doğa Rutkay’dan “Ne izlesem?” projesi!

AvivaSA ve Doğa Rutkay’dan “Ne izlesem?” projesi!

Yaz geldi ve neredeyse izlenen tüm televizyon programları, dizileri tatile girdi. Siz de “Ne İzlesem?” diye düşünüyorsanız; oyuncu “Doğa Rutkay Kamal” ile işbirliğine giden AvivaSA’nın, gününüzü güzelleştirecek online dizi önerilerinin olduğu “Ne İzlesem?” projesini takip etmenizi öneririz.

Bireysel emeklilik sektöründe yer alan AvivaSA, yeni marka konumlandırması “Yarın şimdiden güzel” ile ilişkilendirerek hazırladığı dijital iletişim çalışmalarına bir yenisini ekledi.

AvivaSA, beyaz yakalı hedef kitlenin son yıllarda artan online dizi izleme eğiliminden ve sosyal medyada paylaştıkları “Acaba ne izlesem?” paylaşımlarından yola çıkarak dijital ajansı Promoqube ile birlikte “Ne İzlesem?” projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında, ünlü oyuncu ve sunucu Doğa Rutkay Kamal ile işbirliği yaparak; oyuncunun takipçilerine online dizi önerileri sunduğu dört keyifli video çekti. Doğa Rutkay Kamal’ın Instagram hesabında ve AvivaSA’nın Facebook ve Instagram sayfalarında paylaşılan “Ne İzlesem?” videolarında, Doğa Rutkay Kamal, komedi, macera, drama ve belgesel gibi farklı türlerden favori dizilerini paylaştı. Haftalık olarak yayınlanan ve her bölümde 3 online dizi önerisinin yer aldığı videolar şimdiye kadar toplamda 9.3 Milyon kişiye erişirken 3 Milyon izlenme elde etti.

Videoları, Doğa Rutkay Kamal’ın ve AvivaSA’nın Instagram ve Facebook hesaplarından izleyebilirsiniz.

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

ÇİNLİ TURİSTLERİN TERCİHİ ARTIK TÜRKİYE

Anhui Eyaleti & Yunus Emre Enstitüsü Turizm Geliştirme ve İşbirliği Toplantısı; İstanbul Vali Yardımcısı İsmail …

Bir Yorum Yazın