Mynet’te üst düzey atama

Türkiye’nin lider dijital içerik platformlarından Mynet, kadrosunu sektörün deneyimli ismi Murat Kahraman ile güçlendirdi.

1999 yılından bu yana Türkiye’nin en popüler internet platformu olan Mynet, kadrosuna deneyimli bir ismi dahil etti. Uzun yıllardır dijital pazarlama, oyun ve interaktif servisler konularında hem Türkiye hem de global internet sektöründe iz bırakan çalışmalara imza atan Murat Kahraman, sahip olduğu tecrübeyi “Chief Gaming Officer” unvanıyla Mynet için sunmaya başladı.

30’dan fazla içerik servisi ile aylık yaklaşık 40 milyon kişi tarafından ziyaret edilen Mynet’in oyun bölümündeki tüm süreçlerden sorumlu isim olarak kadroya katılan Murat Kahraman, oyun servislerinin yönetimi, yerel ve küresel büyüme stratejileri ile ilgili pazarlama süreçlerinin Mynet’teki en kıdemli ismi olacak.

Murat Kahraman kimdir?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Murat Kahraman, kariyerbasamaklarına kurucu ortağı olduğu Trionet ile başladı. 2004 yılında ekolay.net bünyesine katılan Kahraman, daha sonra Doğuş Media Grubu ve Türk Telekom’da oyun başta olmak üzere internet servisleri ve interaktif medya departmanlarının yöneticiliğini yaptı. 8bit Dijital Ajans ve Upİstanbul Creative Digital Ajans’ta kurucu olarak girişimci yönünü de ortaya koyan Kahraman, edindiği tecrübeyi global arenaya taşıyarak 2015 yılı başında UPLONDON’ı kurdu. Kahraman burada Londra merkezli olarak küresel internet rekabetinde başarılı projelere imza attı.

Mayıs 2018 itibarıyla Mynet’te Chief Gaming Officer olarak görev alan Kahraman, 2010 yılında “Sosyal Medya 101” ile ilk kitabını yayımladı. Kahraman 2013 yılında ise değişen sosyal medya ve pazarlama tekniklerinin etkisiyle güncellediği “Sosyal Medya 101 2.0” başlıklı ikinci kitabını yayımlayarak bu alanlardaki tecrübesini geniş kesimlere ulaştırdı.

Mynet Hakkında

Türk internet kullanıcılarının en çok tercih ettiği dijital platform olan Mynet, 1999 yılından bugüne liderliğini koruyor. Kendi alanında sayısız ilki gerçekleştiren öncü internet devi Mynet, Türkiye’nin dijital ekosisteminin kalkınmasına ve gelişmesine destek olmayı sürdürüyor.

Her ay 34 milyonu aşkın internet kullanıcısına erişen Mynet’in sosyal ağlardaki toplam kitlesi ise 10 milyonu geride bırakmış bulunuyor. Mynet, ziyaretçilerine her ay 100 milyondan fazla video izletiyor.

Köklü ve zengin içerik yelpazesiyle Mynet, haberden lifestyle videolara, eğlenceden eğitime güncel ve etkili içerikler hazırlıyor. Türkiye’nin en büyük oyun topluluklarına ev sahipliği yapan Mynet, fark yaratan içerik ve uygulamalarıyla kullanıcıların her ihtiyacı için birinci adres olarak konumlanıyor.

hakkında cnytk

"Bir zamanlar bir gence verilen çok değerli bir nasihat duymuştum: 'daima yapmaktan korktuğun şeyi yap' "

Ayrıca kontrol et

Tüketiciler ve çalışanlar kurumlardan daha fazla kapsayıcılık, anlam ve sosyal fayda bekliyor

Cumhurbaşkanlığı himayesinde, TİM ev sahipliğinde düzenlenen 9. Boğaziçi Zirvesi, 80 ülkeden iş adamı, siyasetçi ve …

Bir Yorum Yazın