Ana Sayfa / Etkinlik / Girişim Hareketi Girne’de İlk Semineri İle etkinliklere başladı!

Girişim Hareketi Girne’de İlk Semineri İle etkinliklere başladı!

 

Girişim Hareketi Kuzey Kıbrıs’ta Lefkoşa’dan sonra Girne’de de çalışmalarına başladı. Program girişimcilik alanında farkındalık artırma ve katma değerli girişimcilik projelerine ulaşmayı hedefliyor.

Programın şubeleşme süreci Lefkoşa sonrasında Girne ile devam ediyor. Kuzey Kıbrıs’ta çalışmaların liderliğini üstlenen Dilek Kurnaz görevi ile ilgili, “Kuzey Kıbrıs’ta girişimcilik adına yeni bir döneme giriyoruz, Girişim Hareketi’ni Lefkoşa’dan sonra Girne’ye de getirmekten mutluluk duyuyorum. Programa katılan girişimci adayları, özel tasarlanmış program kapsamında seminer, sohbet ve atölyelere dahil olacak ve girişimciliğe adımlarını atacaklar. Bu yıl içerisinde pek çok girişim fikrini dinleme şansı bulacağız ve yerel kalkınma için önemli değerler üretmeye başlayacağız. Yakın bir zamanda da Melek Yatırım Ağımızın bir şubesi Kuzey Kıbrıs’ta hayata geçmiş olacak.” açıklamasını yaptı.

Girişim Hareketi, girişimcilik alanında etkinlikleri ile farkındalık oluşturuyor. Bu etkinliklerin birisi de seminerler. İlk seminer de “Girişim Dünyası ve Yatırım Fırsatları” başlığı ile Girne’de BH Lex North Cyprus Law Clinic ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Program içerisinde aylık gerçekleşen seminer, sohbet, atölye ve forumlar bulunuyor. Dönemsel zirve ve yarışmalar gerçekleşiyor. Eğitmenler, mentorler, girişimciler, yatırımcılar, adaylar bir araya gelerek projeleri değerlendiriyor ve gelişimlerine katkı sağlıyor.

Girişim Hareketi Hakkında

Girişim Hareketi bir girişimci geliştirme programıdır. Deneyim sahibi kişiler ile bu yönde deneyim kazanmak isteyen ve kendi işlerini kurmak, ancak nereden başlayacaklarını bilemeyen adaylarını dönem içerisinde gerçekleştirdiği programlar ile buluşturuyor.

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

TÜRK POP MÜZİĞİNİN SEVİLEN İSİMLERİNDEN YALIN, “KANYON BÜYÜK YILBAŞI KONSERİ”NDEYDİ

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Yalın, 28 Aralık Cuma akşamı gerçekleşen geleneksel “Kanyon Büyük Yılbaşı …

Bir Yorum Yazın