Ana Sayfa / Kültür Sanat / Edebiyat / Ramazan ayına özel kitap ve hediyeliklerde %80 indirim

Ramazan ayına özel kitap ve hediyeliklerde %80 indirim

Ramazan ayına özel kitap ve hediyeliklerde %80’e varan indirimler var!

İBB Kültür AŞ’nin Geleneksel Ramazan Etkinlikleri Başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ, Ramazan etkinliklerini bu yıl da Yenikapı Sahili, Maltepe Sahili, Feshane, Beyazıt Meydanı ve Sultanahmet Meydanı’nda gerçekleştiriyor; “Sultanahmet Asırlık Tatlar Fuarı”, “Hediyem İstanbul” ve “İstanbul Kitapçısı” stantları İstanbulluları bekliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür AŞ tarafından geleneksel hâle getirilen ve her yıl düzenlenen Ramazan etkinlikleri başladı. İstanbul’daki Ramazan etkinlikleri bu yıl da Yenikapı Sahili, Maltepe Sahili, Feshane, Beyazıt Meydanı ve Sultanahmet Meydanı’nda gerçekleştirilecek.

İstanbulluların büyük ilgi gösterdiği “Sultanahmet Asırlık Tatlar Fuarı”, Ramazan ayı ile birlikte kapılarını İstanbul halkına ve İstanbul ziyaretçilerine açtı. Fuar birbirinden renkli stantlarıyla ramazan ayında folklorik bir şölen sunacak. İBB Kültür AŞ, fuarda “Hediyem İstanbul” standı ile yer alıyor. İstanbul’un kendine has tarihî, kültürel ve sanatsal özelliklerini ön plana çıkartan “Hediyem İstanbul” markası, her yıl düzenlenen çeşitli yarışmalarla İstanbul’u hediyelik ürünlerde sergiliyor.

İBB Kültür AŞ, Diyanet İşleri Başkanlığı, Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), TDV İslâm Ansiklopedisi, Basın Yayın Birliği ve ESKADER’in işbirliği ile geleneksel olarak her Ramazan ayında düzenlenen “Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı” 37. kez kapılarını kitapseverlere açtı. Ayasofya Camii’nin Topkapı Sarayı güzergahında kurulan fuarda, yüzlerce yazar ve okur buluşması ile yazar sohbetleri gerçekleşecek, Kültür AŞ de “İstanbul Kitapçısı” standını kitapseverlerle buluşturdu. İBB Kültür AŞ, Sultanahmet ve Ayasofya’daki stantlarda % 25’e varan indirim uygularken, Maltepe ve Yenikapı’daki stantlarında kitap ve hediyeliklerde %80’e varan indirim uygulayacak. Kültür AŞ’nin Yenikapı’daki etkinlik alanındaki standı ise 19 Mayıs Cumartesi günü açılacak. Kültür AŞ’nin ramazan ayı etkinlikleri ile ilgili bilgiler Kültür A.Ş. web sitesinden takip edilebilecek.

hakkında cnytk

"Bir zamanlar bir gence verilen çok değerli bir nasihat duymuştum: 'daima yapmaktan korktuğun şeyi yap' "

Ayrıca kontrol et

Avrasya’nın en büyük plastik fuarı PlastEurasia’ya rekor katılım

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl toplam 10 salonda yerini alan firmalar, 4 gün …

Bir Yorum Yazın