Ana Sayfa / Eğitim / EDU’dan profesyonellere yönelik eğitimler devam ediyor

EDU’dan profesyonellere yönelik eğitimler devam ediyor

Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi EDU, birikimlerini ve tecrübelerini daha geniş kitleler ile paylaşmak, sürekli gelişime inanan profesyonellere güvenilir bir destek sağlamak amacıyla genel katılıma açık eğitim programlarına, Eylül ayında da devam ediyor.

İşte Liderlik Programı

Eğitimlerin ilki Sabancı Üniversitesi’nin Tuzla’daki kampüsünde düzenlenecek. “İşte Liderlik” başlıklı eğitim programı üç modülden oluşuyor. Eğitimler; 7-8 Eylül 2018, 6 Ekim 2018, 2-3 Kasım 2018, 1 Aralık 2018, 21-22 Aralık 2018 ve 19 Ocak 2019 tarihlerinde gerçekleşecek.

Ömer Uzun tarafından verilecek eğitim programı, iş hayatı başta olmak üzere hayatın her alanında liderlik ile ilgili teorik bilgileri, uygulamalar ve grup koçluklarıyla gerçek hayata taşıyarak gelişimi desteklemeyi hedefliyor.

Kurumsal İletişim Uzmanlığı Programı

15 Eylül – 1 Aralık 2018 tarihleri arasında Point Hotel, Barbaros’ta Kurumsal İletişim Uzmanlığı, kurumsal iletişim sektörünün öncülerinden Suat Özyaprak koordinatörlüğündeeğitim programı gerçekleşecek. Sabancı Üniversitesi, kurumsal iletişim sektörüne yetkin ve donanımlı biçimde hazırlanmak, kariyerinde gerçek bir ilerleme kaydetmek isteyen katılımcılar için sektörün duayenleri ile işbirliği içinde, yeni ve yaratıcı bir iletişim programı sunuyor.

Ezber Bozan Dijital Trendler

Ezber Bozan Dijital Trendler Eğitimi 14 Eylül 2018’de Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek.

Ezber Bozan Dijital Trendler eğitiminde dijital dönüşüme dair farkındalık yaratılacak ve ezber bozan trendler üzerine bir günlük yoğun bir çalışma yapılacak. Eğitim sonunda katılımcılar güncel dijital terimler ve kavramlar hakkında bilgi sahibi olacak, dönüşümün tarihçesini öğrenecek, gelişen teknolojiler, iş hayatımızı ve alışkanlıklarımızı etkileyen, şekillendiren yeni trend ve kavramları öğrenecekler.

Visionary Leadership Programı

İngilizce olarak yapılacak Visionary Leadership eğitimi, 18 Eylül 2018’deSabancı Üniversitesi’nin Tuzla’daki kampüsünde gerçekleşecek.

Eğitim, halen Vongolo Consulting şirketi aracılığıyla birçok uluslararası şirkete danışmanlık ve eğitimler sunan, ayrıca “Anticipate: The Art of Leading by Looking Ahead” kitabının yazarı Rob-Jan de Jong tarafından (İngilizce olarak) verilecek.

Liderlerin Sürdürülebilirlik Gündemi Eğitimi

Liderlerin Sürdürülebilirlik Gündemi başlıklı eğitim 27 Eylül 2018 tarihinde, Point Hotel Barbaros’ta düzenlenecek. Gülin Yücel tarafından verilecek eğitimde liderlere kurum sürdürülebilirliği açısından gerekli liderlik bakış açısı tanıtılacak, başarılı modellerden örnekler sunulacak.

Katılım gereksinimlerini yerine getirenlere Sabancı EDU & Sustineo SDG sertifikası verilecek.

Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi – EDU Genel Katılıma Açık Eğitimleri

Genel katılıma açık programlarında Sabancı Üniversitesi öğretim üyelerinin yanı sıra en güncel araştırmalara ve trendlere hakim, akademik ve profesyonel dünyadan gelen konu uzmanları eğitim vermekte. Eğitimlerde alanlarında uzman kişiler ile katılımcıları buluşturarak “bilgi”nin pratik iş süreçlerine yansıtılmasında verimli bir öğrenme platformu oluşturmak amaçlanıyor. Eğitimler sırasında öğrenmeyi pekiştirmek için, vaka çalışmaları, hazırlık çalışmaları, ödevler, forumlar, simülasyonlar, grup çalışmaları, rol play’ler vb gibi çeşitli öğrenme araçları kullanılıyor.

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

“Eğitimde İnovasyon Zirvesi-EİZ’18” gerçekleşti.

İELEV Okulları tarafından, #paylasacakcokseyimizvar mottosuyla organize edilen ve eğitim alanında çalışan profesyonelleri, akademisyenleri, eğitim fakültesindeki öğretmen adaylarını bir …

Bir Yorum Yazın