Ana Sayfa / Kültür Sanat / Müzik / Sosyal medya kullanıcılarına yeni bir yarışma

Sosyal medya kullanıcılarına yeni bir yarışma

Miniso’da yarışma heyecanı başladı.Hayatımızı inovatif ürünleriyle kolaylaştıran Miniso, çok sevilen jingle’ını seslendirecek Minisoseverler arıyor.

6. 000 çeşit ürünüyle her geçen gün daha çok büyüyen inovatif Japon markası Miniso’da yarışma heyecanı başladı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün izniyle ‘Bunu Ben de Söylerim Jingle Yarışması’nı başlatan marka jingle’ını söyleyecek yeni sesler arıyor.

Dokuz kasıma kadar sürecek yarışmada “Miniso ile yenilen, Miniso ile hep eğlen, Miniso’yla renklenen her günün her anı canlı ve güzel” şarkı sözlerine Instagram sosyal medya hesabından #minisoilehepeglen hashtag’i ile enstrümanlı ya da enstrümansız olarak seslendirerek paylaşım yapanlar katılımcı olmaya hak kazanacak. Katılımcılar arasından jüri tarafından seçilecek 5 kişi finalist olmaya hak kazanırken, finale kalan 5 kişinin videoları Miniso Instagram hesabından ve web sitesinden paylaşılacak.

Finalistler arasından 3 kişi yarışmanın kazananı olacak. Bu renkli yarışma sonunda Miniso jürisi tarafından ödül almaya hak kazanan birinciye; 5.000 TL nakit +1.000 TL değerinde Miniso hediye çeki, İkinciye; 500 TL Miniso hediye çeki, Üçüncüye; 250 TL Miniso hediye çeki verilecek. Yarışmayı kazananlar 09.11.2018 tarihinde açıklanacaktır.

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

​Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Ödülleri Sahiplerini Buldu

15 Kasım – 6 Aralık tarihlerinde 20 günlük halk oylaması süresince kullanılan 130.000’den fazla oyun …

Bir Yorum Yazın