Ana Sayfa / Etkinlik / Konser / MOST – UNIQ AÇIKHAVA KONSERLERİ BAŞLIYOR KARDEŞ TÜRKÜLER’DEN 25. YILA ÖZEL KONSER

MOST – UNIQ AÇIKHAVA KONSERLERİ BAŞLIYOR KARDEŞ TÜRKÜLER’DEN 25. YILA ÖZEL KONSER

Most- Uniq Açıkhava konserleri kapılarını 29 Temmuz 2018 Kardeş Türküler’in 25. yıl konseri ile açıyor. Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un prodüksiyonluğu ve Most Production’ın yapımcılığı ile gerçekleşecek olan Kardeş Türküler’in 25.yıl konserinde, ünlü isimler de gruba eşlik edecek.

Geleneksel Rumelihisarı konserlerini başlatan, Harbiye Açıkhava serilerine imza atan Most Production, geçtiğimiz yıllarda 25.sini düzenlediği konserleriyle seyircisiyle buluşacak.

Kardeş Türküler, 25.yılını usta müzisyenlerle birlikte Most-Uniq Açıkhava konserlerinde kutlayacak.Bugün kadar gerçekleşecek olan en kalabalık konser organizasyonlarından birini gerçekleştirecek olan Kardeş Türküler’e sahnede konuk sanatçılar eşlik edecek.

Uniq’in doğa ile iç içe yer alan amfi tiyatrosunda gerçekleşecek olan Kardeş Türküler’in 25.yıl konserinde; Ayşenur Kolivar, Candan Erçetin, Çıplak Ayaklar Kumpanyası, Dalepe Nena, Ertan Tekin, Gürcü Sanat Evi Çoksesli Korosu, Mehmet Erdem, Mikail Aslan, Onur Şentürk, Pakrat Estukyan, Sayat Nova Korosu, Taribad-ı İsyan gibi usta müzisyenler yer alacak.

Most Production konserlerdeki deneyimini bu yaz Uniq Açıkhava’ya taşıyacak. Birbirinden ünlü isimlerin yer alacağı Most- Uniq Açıkhava Konserleri, 2018 yazında müzikseverlerle buluşacak.

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

​Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Ödülleri Sahiplerini Buldu

15 Kasım – 6 Aralık tarihlerinde 20 günlük halk oylaması süresince kullanılan 130.000’den fazla oyun …

Bir Yorum Yazın