Ana Sayfa / Etkinlik / Konser / Mirkelam konserinde ikinci biletiniz ücretsiz

Mirkelam konserinde ikinci biletiniz ücretsiz

Türkiye’nin ilk ve tek sokak sahnesi Grand Pera Performans Sokağı’nda Ekim konserleri Mirkelam ile başlıyor. Grand Pera, 6 Ekim Cumartesi akşamı gerçekleşecek bu keyifli konser için bir bilet alanlara ikinci bileti hediye ediyor.

Türkiye’nin ilk ve tek sokak sahnesi Grand Pera Performans Sokağı, Ekim ayının ilk konserinde Mirkelam’ı ağırlıyor. 6 Ekim Cumartesi akşamı 22.45’te başlayacak konserde Mirkelam; Her Gece, Tavla, Ah Bir Joker, Kokoreç, Unutulmaz ve Bir Fotoğraf Çekinebilir miyiz? gibi dillere pelesenk olan sevilen şarkılarını seslendirecek.Grand Pera, bu konsere özel bir kampanyayla bir bilet satın alanlara ikinci bileti hediye edecek. Kampanya sınırlı sayıda bilet için geçerli. Mirkelam konserinin biletlerine Grand Pera gişelerden ve http://www.biletix.com/etkinlik/VBQ08/TURKIYE/tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Birbirinden keyifli konserler, festivaller, tiyatrolar, sanat performanslarının yeni adresi Performans Sokağı’nda gerçekleşecek tüm konserlerle ilgili detaylı bilgi edinmek ve bilet satın almak için www.biletix.com/mekan/RI/TURKIYE/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

hakkında Genç Haber

Ayrıca kontrol et

​Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Ödülleri Sahiplerini Buldu

15 Kasım – 6 Aralık tarihlerinde 20 günlük halk oylaması süresince kullanılan 130.000’den fazla oyun …

Bir Yorum Yazın