Ana Sayfa / Etkinlik / Kalben’le “Haydi Söyle”

Kalben’le “Haydi Söyle”

Türk Müziği’nin parlayan ismi Kalben, Sur Yapı Marka AVM’de hayranlarıyla buluşacak. Marka AVM’nin 27 Ekim’de start verdiği ve 3 Mart 2019 tarihinde son erecek araç çekiliş kampanyası kapsamında yapılacak lansman kutlaması, 4 Kasım Pazar günü saat 16.00’da Kalben dinletisiyle Bursa’da sonbahar rüzgârları estirecek.

Kendine has tarzıyla kısa sürede geniş bir hayran kitlesine sahip olan Kalben, Bursa için söyleyecek. Müzik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Kalben, 2016’da çıkardığı ilk albümünde “Saçlar”, “Sadece” , “Haydi Söyle” gibi dikkat çeken şarkılarını Sur Yapı Marka AVM’de seslendirecek. 4 Kasım Pazar günü saat 16.00’da Sur Yapı Marka AVM’de vereceği dinletide sesi ve gitarıyla sevenlerine eşsiz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Müzikle ilgilenmeye küçük yaşlarda başlayan Kalben, kendi şarkılarının yanı sıra albümlerinde cover şarkılara da yer veriyor. Kültür, sanat ve moda alanlarında birbirinden farklı etkinliklere imza atan Sur Yapı Marka AVM, 27 Ekim’de start verdiği ve 3 Mart 2019 tarihinde son erecek araç çekiliş kampanyasının lansmanını, kendine özel yorumu ve hayran kitlesiyle Bursa’da sonbahar rüzgârı estirecek Kalben’le gerçekleştirecek. Yapılacak kutlamayla Marka AVM, ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşatacak.

hakkında Genç Haber

Ayrıca kontrol et

ÇOCUKLAR YARIYIL ŞENLİĞİNDE BULUŞUYOR

Yarıyıl tatilinde çocuklar Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği Yarıyıl Şenliği’nde birbirinden renkli etkinliklerle doyasıya eğlenecek. 19 Ocak-3 …

Bir Yorum Yazın