Ana Sayfa / Etkinlik / İstinye Üniversitesi’nde mezuniyet töreni yapıldı

İstinye Üniversitesi’nde mezuniyet töreni yapıldı

İstinye Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencileri, İstinye Üniversitesi Topkapı Kampüsü’nde gerçekleşen törenle mezun oldu.

İstinye Üniversitesi’nin Topkapı Kampüsü’nde gerçekleşen mezuniyet töreninde mezun öğrencilerinin heyecanını aileleri ve diğer akademik kadroların hocaları paylaştı.

İlk 3’e giren öğrencilere iş garantisi!

Mezuniyet töreninde bir konuşma yapan İstinye Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Muharrem Usta,mezunlara sağlık alanında çalışan meslektaşları olarak seslenerek,“İstinye Üniversitesi ailesi olarak tüm mezunlarımızı her zaman desteklemeye devam edeceğiz.” dedi. Usta, mezunlara ayrıca meslek hayatındaki en önemli unsurun insan hayatına dokunmak olacağını hatırlattı. İlk 3’e girerek dereceyle mezun olan öğrencilere iş garantisi vereceklerini söyleyen Muharrem Usta, not ortalamasına bakılmaksızın başarılı olan ve mesleklerini en iyi şekilde yapmaya hevesli olan tüm mezunlara da destek olunacağını sözlerine ekledi.

İstinye Üniversitesi, öğrencileriyle büyüyor!

İstinye Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu ise mezun olan öğrencilere meslek hayatlarında başarılar dileyerek, “İstinye Üniversitesi kurulduğu günden bu yana sizlerle birlikte hızla büyüdü ve gelişti.Öncelikle İstinye Üniversitesi’ni tercih ettiğimiz için sizlere teşekkür ediyor, mesleklerinizde karşınıza çıkan zorlukların size yıldırmamasını diliyorum. Önemli olanın hata yapmamak değil, hatalarınızdan ders almak olduğunu hiçbir zaman unutmayın. Ben sizlerin İstinye Üniversitesi’ni en iyi şekilde temsil edeceğinizden eminim.” dedi.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’ndan dereceyle mezun olan olanlara plaketlerin verildiği tören, diplomaların takdimi ile devam etti. Mezuniyet töreni, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu yeminini okumasını ve keplerin atılmasıyla son buldu.

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

REDD İLE MÜZİK DOLU GECE

İlk albümleri “50/50”yi 2005 yılında yayımlayan kariyerine “Kirli Suyunda Parıltılar”, “Plastik Çiçekler” ve “Böcek”, “Gecenin …

Bir Yorum Yazın