Ana Sayfa / Eğitim / Sürekli Eğitim / Sınıf öğretmenleri, sosyal sorumluluk için FMV Işık Okulları’nda buluşuyor.

Sınıf öğretmenleri, sosyal sorumluluk için FMV Işık Okulları’nda buluşuyor.

Devlet okulları ve özel okullarda çalışan, eğitime karşı sorumluluk bilinci yüksek öğretmen, akademisyen ve öğretmen adaylarından oluşan ve hiçbir maddi destek almadan sadece kendi mesleki gelişimleri için 2012 yılından bu yana paylaşım zirveleri düzenleyen Paylaşım Zirveleri Organizasyon Komitesi’nin organize ettiği “SINIF ÖĞRETMENLERİ PAYLAŞIM ZİRVESİ” 20 Ekim 2018 Cumartesi günü FMV Ayazağa Işık İlkokulu’nda gerçekleşecek.

Katılım bedeli 50 TL olarak belirlenen ve geliri müziği daha fazla çocuğa ulaştırma amacıyla çalışan Barış için Müzik Vakfı’na bağışlanarak bu yönde de farkındalık oluşturmanın amaçlandığı zirveye,

Milli Eğitim Bakanı Müsteşarı Dr. Adem Çilek ’in yanı sıra Prof. Dr. Hayati Akyol ve Prof. Dr. Ayhan Aydın katılacak. Zirvede, sınıf öğretmenlerinin 3 oturumda paralel etkinlikler olarak paylaşacakları birbirinden farklı 32 atölye ve sunum gerçekleştirilecek.

Daha önce fen bilimleri branşında 9 kez, matematik branşında 4 kez gerçekleştirilen etkinliklere Ankara Sınav Koleji, TED Üniversitesi, 19 Mayıs Üniversitesi, MEF Üniversitesi, İzmir Özel Türk Koleji, Eskişehir TED Koleji, Bahçeşehir Üniversitesi ev sahipliğinde bulundu, bu zirvelerde Prof. Dr. Ziya Selçuk, Prof. Dr. Üstün Dökmen gibi akademisyenler de konuşmacı olarak yer aldı.

hakkında Genç Haber

Ayrıca kontrol et

BSH Fabrikası Çocuklara Emanet!

Çocuk Haklarına dair Sözleşmenin yıl dönümü olan 20 Kasım’da, Çerkezköy’deki çocuklar BSH Grubu’nun Çerkezköy fabrikasındaki …

Bir Yorum Yazın