Ana Sayfa / Eğitim / “Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü” imzalandı

“Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü” imzalandı

12 Temmuz 2018 tarihinde Grundfos Türkiye ile T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü arasında “Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü” imzalandı. İmzaların atılmasının ardından Grundfos Türkiye Genel Müdürü Burak Gürkan ve M.E.B. Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri Gülay’la bir video röportaj gerçekleştirildi. Röportajda Grundfos Türkiye Genel Müdürü Burak Gürkan, Grundfos’un küresel alanda sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemin altını çizerek Türkiye’de mesleki eğitime desteklerinin devam edeceğini söyledi. M.E.B. Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri Gülay ise mesleki eğitim kalitesinin yükseltilmesinin Türkiye için önemine dikkat çekerek nitelikli iş gücü yetiştirme yolunda sektörle işbirliklerinin gelişmesi gerektiğini vurguladı.

Grundfos Türkiye ile T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü arasında imzalanan “Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü” video haberi ile Grundfos Türkiye Genel Müdürü Burak Gürkan ve M.E.B. Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri Gülay’la gerçekleştirilen video röportaj değerlendirmeniz dileğiyle bilginize sunulmuştur.

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

“Eğitimde İnovasyon Zirvesi-EİZ’18” gerçekleşti.

İELEV Okulları tarafından, #paylasacakcokseyimizvar mottosuyla organize edilen ve eğitim alanında çalışan profesyonelleri, akademisyenleri, eğitim fakültesindeki öğretmen adaylarını bir …

Bir Yorum Yazın