Ana Sayfa / Eğitim / Fabrica Circus Yaratıcı Gençleri Bekliyor!

Fabrica Circus Yaratıcı Gençleri Bekliyor!

1994 yılında, Treviso İtalya’da, Luciano Benetton ve Oliviero Toscani tarafından kurulan Fabrica, yaratıcı kesime ilham vermeyi ve onların çalışmalarını bağımsızca devam ettirmelerini sağlamayı hedefleyen bir iletişim araştırma merkezidir. Müzik, video, tasarım, görsel iletişim ve gazetecilik gibi birçok disiplini içinde barındıran Fabrica Circus tarafından başlatılan “Wanted Creativity”, 25 yaşın altındaki yetenekli, meraklı, hırslı ve açık görüşlü yaratıcı gençleri çağırıyor.

Japon mimar Tadao Ando tarafından restore edilen, Venedik yakınlarındaki büyülü bir mimariye sahip Fabrica Circus kampüsünde gerçekleşecek konferans, eğitim ve workshoplar, Rönesans’tan ilham alan; yaparken öğren bakış açısını temel alıyor. Uluslararası, vizyoner sanatçılar ve profesyoneller tarafından yönetilen, çağdaş iletişim konulu bu seminerlerden faydalanmak için sizler de başvuru yapabilirsiniz.

FABRICA CIRCUS 24×7×365:

*Kültürler arası bir araştırma merkezidir.

*Dünyanın geri kalanı gibi çalışmaz.

*Fikir birliğinin değil, yaratıcılığın peşindedir.

*Yaratıcığın ve hayal gücünün araştırılmasından güç alır.

FABRICA CIRCUS 24×7×365 NE ARIYOR? :

*Yetenekli, meraklı, hırslı ve özgür düşünebilen 25 yaş altı gençleri.

*Tasarım, kalıp, çizim ve yazıdan; müzik, film, fotoğrafa kadar her konuda yaratıcı olanları. *Tüketen, yaratan ve kalıpların dışına çıkanları.

FABRICA CIRCUS 24×7×365 NE SUNUYOR? :

*Tadao Ando tarafında yaratılan büyülü bir bina.

*Aralarında müzisyen Michael Nyman, mimar Michele De Lucchi, tasarımcı Patricia Urquiola, fotoğraf sanatçısı Franco Fontana ve yönetmen Peter Landesman gibi isimlerin bulunduğu, vizyoner sanatçı ve profesyonellerden alınan aralıksız dersler, workshoplar ve konferanslar serisi.

*Çağdaş iletişimi nasıl yaratacağınızın öğretildiği, rönesanstan ilham alan yaparken öğren yaklaşımı.

*Dört haftalık ücretsiz deneme süresi.

*Sene içinde isteğinize göre seçimler yapabileceğiniz bir yıllık katılım.

*Ücretsiz burslar.

FABRICA CIRCUS 24×7×365 NE İSTİYOR?

*Kendinizi tanıttığınız bir sunum.

*Portfolyo

*Yaratıcılığınızın kanıtı!

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

“Eğitimde İnovasyon Zirvesi-EİZ’18” gerçekleşti.

İELEV Okulları tarafından, #paylasacakcokseyimizvar mottosuyla organize edilen ve eğitim alanında çalışan profesyonelleri, akademisyenleri, eğitim fakültesindeki öğretmen adaylarını bir …

Bir Yorum Yazın