Ana Sayfa / Eğitim / BİLGİ Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi’ne başvurular 1-7 Ağustos tarihleri arasında olacak

BİLGİ Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi’ne başvurular 1-7 Ağustos tarihleri arasında olacak

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi ile Sahne Sanatları Alanı Özel Yetenek Sınavı başvuruları 1 – 7 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. Yazılı sınav, mülakat ve seçmeler ise 8 ve 9 Ağustos tarihlerinde yapılacak

BİLGİ Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Lisans Programı, Türkiye ekonomisi içindeki yeri gittikçe büyüyen, gösteri ve eğlence sektöründe yer alacak geleceğin profesyonelleri ve sanat insanlarına yeni ve yaratıcı anlayışla bir eğitim sunuyor. Fuar, sergi, kongre, toplantı, yarışma, konser, festival gibi etkinliklerle, televizyonda, sahne üzerinde, kamusal alanda ve sanal ortamda gerçekleşen her türlü gösterinin oyuncularını ve yapımcılarını yetiştiriyor.

Özel Yetenek Sınavı’na başvurmak isteyen adaylar 1 – 7 Ağustos tarihleri arasında www.bilgi.edu.tr web adresinden online başvuru yapabilecek. Ön kayıt için gerekli evrakların en geç 7 Ağustos Salı günü saat 17.00’ye kadar İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü Öğrenci İşleri Ofisi’ne teslim edilmesi gerekiyor.

Ayrıntılı bilgi için https://www.bilgi.edu.tr/tr/akademik/iletisim-fakultesi/sanat-ve-kultur-yonetimi/sahne-ve-gosteri-sanatlari-yonetimi/ ya da https://www.bilgi.edu.tr/tr/haber/8041/2018-2019-ozel-yetenek-sinavlari/ web adreslerini ziyaret edilebilir.

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ SPOR ÇALIŞMALARI MERKEZİ EĞİTİM PROGRAMLARI BAŞLIYOR

Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi’nin 2018 – 2019 akademik yılında düzenleyeceği Spor Pazarlaması Sertifika …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir