Ana Sayfa / Eğitim / BİLGİ Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi’ne başvurular 1-7 Ağustos tarihleri arasında olacak

BİLGİ Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi’ne başvurular 1-7 Ağustos tarihleri arasında olacak

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi ile Sahne Sanatları Alanı Özel Yetenek Sınavı başvuruları 1 – 7 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. Yazılı sınav, mülakat ve seçmeler ise 8 ve 9 Ağustos tarihlerinde yapılacak

BİLGİ Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Lisans Programı, Türkiye ekonomisi içindeki yeri gittikçe büyüyen, gösteri ve eğlence sektöründe yer alacak geleceğin profesyonelleri ve sanat insanlarına yeni ve yaratıcı anlayışla bir eğitim sunuyor. Fuar, sergi, kongre, toplantı, yarışma, konser, festival gibi etkinliklerle, televizyonda, sahne üzerinde, kamusal alanda ve sanal ortamda gerçekleşen her türlü gösterinin oyuncularını ve yapımcılarını yetiştiriyor.

Özel Yetenek Sınavı’na başvurmak isteyen adaylar 1 – 7 Ağustos tarihleri arasında www.bilgi.edu.tr web adresinden online başvuru yapabilecek. Ön kayıt için gerekli evrakların en geç 7 Ağustos Salı günü saat 17.00’ye kadar İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü Öğrenci İşleri Ofisi’ne teslim edilmesi gerekiyor.

Ayrıntılı bilgi için https://www.bilgi.edu.tr/tr/akademik/iletisim-fakultesi/sanat-ve-kultur-yonetimi/sahne-ve-gosteri-sanatlari-yonetimi/ ya da https://www.bilgi.edu.tr/tr/haber/8041/2018-2019-ozel-yetenek-sinavlari/ web adreslerini ziyaret edilebilir.

hakkında Emel Şen

Ayrıca kontrol et

İSGAP Projesi Tamamlandı

İş Sağlığı ve Güvenliği Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü Başkanlığı’nın (İSGÜM) yürüttüğü İş Sağlığı ve Güvenliği …

Bir Yorum Yazın